Telefon
Strona głównaBlogBrodawki i krwiaki jeszcze raz

Brodawki i krwiaki jeszcze raz

Jeśli masz jakiekolwiek zmiany na stopach udaj się do podologa . Piszę w ten sposób,bo panie ,które robią pedicure kosmetyczny mogą nie rozpoznać brodawki czy innej zmiany. Tak  jak u mojej pacjentki ,która przyszła do mnie z rozsianą brodawką po całych stopach teraz jest ich kilka a była tylko jedna. Zrobiono pedicure kosmetyczny, bo brodawczak to „NIC” jak usłyszała pacjentka. Warto to „NIC”  sprawdzić i usłyszeć inną fachową opinie. Z brodawczakiem nie ma żartów należy usunąć jak najszybciej i suplementować organizm ze względu na jego osłabienie.

czytaj więcej:

https://agnieszkakaszuba.pl/category/brodawki-wirusowe/

 

Ta sama klientka miała również ogromnego krwiaka pod paznokciem, którego też zlekceważono i kazano zamalowywać. O zgrozo ! Krwiak to niebezpieczna zmiana wylew krwi pod paznokciem sprawa może się skończyć u chirurga, można zakazić organizm ,  paznokieć może schodzić bardzo boleśnie.

https://konfederacka.netlify.app/blog/krwiak-pod-paznokciem

Każdą zmianę na stopie skonsultuj z podologiem, konsultacja jest bezpłatna, a TY jesteś bezpieczny i dobrze zdiagnozowany. Możesz podjąć terapię zaproponowaną przez podologa i wyleczyć problem.

Agnieszka Kaszuba

Jestem wykwalifikowanym podologiem, mającym wykształcenie medyczne i wieloletnie doświadczenie w leczeniu różnorodnych schorzeń stóp. Zajmuję się podologią leczniczą i kosmetyczną. Moja praca jest moją ogromną pasją, dlatego z prawdziwą przyjemnością stale doszkalam się w tej profesji. Swoim Pacjentom oferuję zabiegi optymalnie dobrane do ich problemu oraz profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji stóp po wyjściu z mojego gabinetu. Mogę poszczycić się funkcją oficjalnego podologa MKS Cracovii Kraków, co stanowi dla mnie szczególne wyróżnienie.