Telefon
Strona głównaDlaczego my

Dlaczego my

10 powodów, dla którychwarto nam zaufać

Kochamy to co robimy

Wykonujemy zawód medyka z prawdziwą pasją. Dobro pacjentów jest dla nas szczególnie istotne, a standardy moralno-etyczne stanowią nasz priorytet.

Skupiamy się na potrzebach pacjenta

Głównym celem naszej firmy medycznej jest postawienie każdego pacjenta na zdrowe i silne nogi. Chcemy sprawić, by mógł czerpać radość ze stania, chodzenia, biegania i skakania.

Specjaliści z różnych dziedzin

Nasz zespół składa się ze specjalistów różnych dziedzin. Ich efektywna współpraca/synergiczne działanie oparta na uzupełnianiu wiedzy i doświadczenia daje optymalne rezultaty.

Holistyczne podejście

Każdy przypadek traktujemy holistycznie. Nie tylko na podstawie objawów, ale też dogłębnego wywiadu z pacjentem diagnozujemy możliwe przyczyny dolegliwości, by następnie leczyć je wielopłaszczyznowo.

Najnowszy sprzęt

Do działań diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych wykorzystujemy najnowszy sprzęt producentów o międzynarodowej renomie.

Solidne doświadczenie

Wiedza medyczna i zdobyte doświadczenie pozwalają nam nieść skuteczną pomoc w przypadku dolegliwości zarówno układu kostno-stawowego, krwionośnego, jak i mięśniowego.

Higiena pracy

Rygorystycznie przestrzegamy zasad higieny i bezpieczeństwa pracy. Dbamy o sterylność gabinetów i wykorzystywanych narzędzi, używamy jednorazowych materiałów.

Wysoki standard obsługi

Dbamy o wysoki standard obsługi. Nasz przyjazny system planowania wizyt oszczędza czas pacjentów, pozwalając na zdalne umówienie i dogodne przestawienie wizyty w razie potrzeby.


W 2018 roku otrzymaliśmy na podstawie opinii pacjentów portalu Znany Lekarz odznaczenie Lekarz Przyjazny Pacjentom

Aktualna wiedza medyczna

Stale pogłębiamy naszą wiedzę medyczną, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez wiodące ośrodki szkoleniowe w kraju i za granicą.

Najnowsze technologie

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, które pomagają osiągnąć wysoką skuteczność i zapewniają pacjentowi komfort.