Telefon

Medika 1

Nasza misja

Poradnia naczyniowa Medika 1

Witaj w naszej firmie medycznej Medika 1 poradni naczyniowej! Nasza placówka to miejsce, gdzie dbamy o Twoje zdrowie i dobrostan. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób naczyniowych, a naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej opieki pacjentom.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy mają na uwadze Twoje potrzeby i dobro. W naszych szeregach pracuje lekarz, który specjalizuje się w angiologii - Ania Płotek, jest ekspertem w dziedzinie chorób naczyniowych. Jej wiedza i doświadczenie pozwalają na precyzyjne diagnozy i skuteczne leczenie.

Cennik usług

Usługi pielęgniarskie na miejscu lub w domu pacjenta

To jednak nie wszystko! Dla zapewnienia pełnej opieki, do naszej poradni dołączyła również pielęgniarka Justyna Janisz. Jej profesjonalizm i empatia sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie leczenia.

W naszej firmie medycznej łączymy wiedzę, innowacyjne technologie i troskę o pacjenta. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Cieszymy się na możliwość opieki nad Tobą i zapewnienia Ci kompleksowej diagnostyki oraz skutecznego leczenia. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaniu dla pacjentów, by razem podążać ku zdrowiu i lepszemu jutru.
Zapraszamy do naszej poradni naczyniowej, gdzie tworzymy zespół profesjonalistów gotowych zadbać o Twoje zdrowie!

Poradnia
chorób
naczyń

Leczenie
ran

Medika 1

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszym zespołem specjalistów.
Nasza wiedza i doświadczenie mogą poprawić Twoje życie już dziś.

Nasi specjaliści