Telefon

O nas

Poznaj nas

Historia naszej firmy jest niezwykłą podróżą pełną sukcesów i rozwoju, która w ciągu lat przekształciła się w pionierską placówkę medyczną. Początki były skromne, ale moje zaangażowanie, pasja i wizja przyciągnęły do mnie profesjonalistów z branży, którzy podzielali moje cele i pragnienie zmieniania życia pacjentów.

Rozpoczęło się od jednego gabinetu podologicznego,w którym jako specjalista, poświęcałam swoje dni starając się świadczyć jak najlepszą opiekę podologiczną. Moje oddanie wobec pacjentów niezmiennie było i jest najważniejsze, a moja empatia i zaangażowanie szybko owocowało rzeszą stałych, ale też i nowych pacjentów.

Sukcesywnie rozwijałam swoją praktykę, angażując do zespołu wykwalifikowanych specjalistów, których wartości i profesjonalizm zgadzały się z moim. Zaczęłam współpracę z Mateuszem Jeziorskim znakomitym podologiem, specjalistą nie tylko z wykształcenia, ale i z powołania. Pasja do podologii sprawiła, że Mateusz ukończył wiele specjalistycznych szkoleń podologicznych i nadal poszerza swoją wiedzę, wierząc, że pewnie stojąc na silnych nogach można odważnie stawiać czoła codzienności. Teraz stał się moim wspólnikiem i razem wspieramy się w budowaniu firmy Podologia s.c.

Z czasem, rosnąca liczba pacjentów i ich różnorodne potrzeby skłoniły mnie do poszerzenia zakresu usług medycznych, oferując kompleksową opiekę. Spotkałam na swej drodze cudowną specjalistkę i lekarza Anię Płotek tworzymy wspólnie spółkę o nazwie Medika 1. Zaczęłyśmy wprowadzać innowacyjne technologie i procedury, które znacząco poprawiają jakość diagnostyki i leczenia. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi.

Wraz z rozwojem zrodziła się w nas wizja większej misji. Zauważyłyśmy luki i niedociągnięcia w systemie opieki zdrowotnej, które wpływają na jakość życia pacjentów. Postanowiłyśmy zaryzykować i przekształcić nasza firmę w firmę medyczną o większym zasięgu, która wprowadza innowacyjne rozwiązaniaw zakresie opieki zdrowotnej. Zajmujemy się diagnostyką chorób naczyniowych, opieką pielęgniarską, leczeniem ran przewlekłych, fizjoterapią ran i blizn. Wraz z Mateuszem i Robertem cały czas rozwijamy podologie i chirurgię palca w firmie Podologia sc w synergii pracując z Ania Płotek lekarzem, Justyna Janisz wykwalifikowaną pielęgniarką i Patrycją Skrzypek - fizjoterapeutką.

Przebudowa Naszej placówki wiąże się z wieloma wyzwaniami. Tworzymy partnerstwa strategiczne, nawiązujemy kontaktyz ekspertami i przyciągamy inwestorów, którzy podzielają naszą wizję. Wprowadzamy zmiany organizacyjne i technologiczne, aby zapewnić płynne funkcjonowanie placówki medycznej na coraz większa skale. Nad organizacja pracy specjalistów czuwa nasz niezawodny manager medyczny.

Nasza firma medyczna, której historia jest pełna determinacji i zaangażowania, teraz stanowi centrum doskonałości medycznej. Wprowadzamy innowacje w zakresie leczenia i diagnostyki,chorób naczyń, stopy cukrzycowej i ran nowotworowych wykorzystując analizę danych ,nowoczesne narzędzia i sztuczną inteligencję. Chciałybyśmy mieć realny wpływ na branżę medyczną, dostarczając unikalnych rozwiązań, które poprawiają jakość życia pacjentów na całym świecie.
Naszym marzeniem jest aby firma przekształciła się w globalne przedsiębiorstwo medyczne, mające znaczący wpływ na opiekę zdrowotną i zdrowie publiczne. Nie zapominamy jednak o swoich korzeniach i wciąż kierujemy się pierwotną misją, by pomagać pacjentom i poprawiać jakość ich życia.

Nasza historia jest inspirującym przykładem, jak determinacja, pasja i wizja mogą przekształcić małą praktykę w prężnie działającą placówkę medyczną. Jest dowodem na to, że zaangażowanie w dobro pacjentów i nieustanne dążenie do doskonałości prowadzą do sukcesu. Pozwala dalej marzyć o lepszej przyszłości i ciągłym rozwoju.

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszym zespołem specjalistów.
Nasza wiedza i doświadczenie mogą poprawić Twoje życie już dziś.

Nasi specjaliści