Telefon
Strona głównaBlogodmładzanie stóp

odmładzanie stóp

  Regeneracja dłoni i stóp na bazie kwasów

 

ENERPEEL HANDS – Odmłodzenie stóp i dłoni  „ Piękne dłonie i stopy w każdym wieku…”

Zadbane dłonie są bardzo ważnym elementem naszego wizerunku, dlatego w naszej ofercie jest zabieg odmładzający, poprawiający wygląd skóry rąk. Dłonie a także stopy starzeją się równie szybko jak twarz, a na co dzień poświęcamy im zdecydowanie mało uwagi.

ENERPEEL HANDS – peeling medyczny na bazie kwasu trójchlorooctowego i kwasu mlekowego przeznaczonym do zabiegów na skórze dłoni. Poleca się serię 2-4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych, w zależności od wiotkości skóry i intensywności zmian barwnikowych.

 

Wskazania do zabiegu:

–   fotostarzenie  stóp i dłoni o lekkim i umiarkowanym nasileniu,

–   zmiany pigmentacyjne, przebarwienia posłoneczne,

–   plamy starcze,

–   przesuszona skóra dłoni,

–   skóra z tendencją do rogowacenia.

Efekt zabiegu:

–     odmłodzenie skóry,

–     wyraźne rozjaśnienie przebarwień,

–     poprawa nawilżenia,

–     wyrównanie powierzchni naskórka.

Przeciwwskazania do zabiegu:

    uszkodzenia naskórka,

–    wyprysk kontaktowy,

–    egzema.

 

SPA FOOD PEEL –  innowacyjny zabieg do mocnej regeneracji skóry stóp oparty na bazie kwasów (glikolowego, mlekowego, salicylowego, kolagenu, kwasu hialuronowego i ekstraktu z aloesu) dzięki czemu usuwają szorstką skórę, modzele, nagniotki, blizny, nadmierną potliwość- składa się z 2 zabiegów: 1 zabieg trwa 2 godziny i za 5 dni 2 zabieg trwa 30min. 

Agnieszka Kaszuba

Jestem wykwalifikowanym podologiem, mającym wykształcenie medyczne i wieloletnie doświadczenie w leczeniu różnorodnych schorzeń stóp. Zajmuję się podologią leczniczą i kosmetyczną. Moja praca jest moją ogromną pasją, dlatego z prawdziwą przyjemnością stale doszkalam się w tej profesji. Swoim Pacjentom oferuję zabiegi optymalnie dobrane do ich problemu oraz profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji stóp po wyjściu z mojego gabinetu. Mogę poszczycić się funkcją oficjalnego podologa MKS Cracovii Kraków, co stanowi dla mnie szczególne wyróżnienie.